Nasza szkoła przystąpiła do akcji ''Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci''. Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego - wszystko co jest na prąd lub na baterie np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.)
Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny to urządzenie, którego prawidłowe działanie jest uzależnione od dopływu prądu elektrycznego. W ramach zbiórki nie przyjmuje się świetlówek, baterii innych niż alkaliczne oraz tuszy i tonerów.
Akcja trwać będzie od 02.11.2022 r. do 18.11 2022 r.
W obu budynkach szkoły będą wyznaczone miejsca do składowania odpadów. W przypadku dużych sprzętów proszę o wcześniejszy kontakt z sekretariatem w celu ustalenia dokładnego terminu odbioru.
klasy I-IV
małe elektrośmieci -dyżurka ul. 22 Stycznia 4
gabaryty-zgłaszać do Pana Pawła Hirt
klasy V-VIII