Drodzy Rodzice, Uczniowie, informujemy, że kolejny raz nasza szkoła bierze udział w zaszczytnej akcji OnkoMikołaje, w ramach której można przekazywać podarunki dla dzieci z oddziałów onkologicznych.

Tutaj liczy się nawet najdrobniejszy gest, który niesie za sobą uśmiech chorego dziecka i jego rodziców. Zbieramy m.in. puzzle, kolorowanki, książki, klocki, gry stolikowe. Na załączonym plakacie zamieszczone są też propozycje upominków.

Drodzy Państwo, niech to będzie wyjątkowy czas, który podniesie nasze myśli wyżej, a spojrzenia dalej, niż mamy to na co dzień w zwyczaju.

Podarunki można składać do 01.12.23 r. w budynku na ul.22 Stycznia 4 u p. Edyty Janowskiej w sali 20 i p. Joanny Kmiecik w sali 9. W budynku na ul. Szkolnej u opiekuna SU p.Kamili Jasik- Gręźlikowskiej w sali 6.

Serdecznie dziękujemy!