21 listopada - DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI - w naszej szkole był dniem wyjątkowym: pełnym uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji i obfitował w różne atrakcje. Nasze korytarze zostały udekorowane informacjami na temat życzliwości, wesołymi minkami, cytatami i przysłowiami o dobroci, życzliwości, uśmiechu, przyjaźni itp. A pośród nich krążyli uczniowie i nauczyciele ubrani w słoneczne barwy. Drzwi sal lekcyjnych przyozdobiły uśmiechnięte buźki, a uczniowie na zajęciach z wychowawcą tworzyli KODEKS ŻYCZLIWOŚCI, wybierali spośród siebie NAJŻYCZLIWSZĄ OSOBĘ i analizowali opowiadanie "System". Wśród najżyczliwszych znaleźli się - z kl. 4b Filip Kwella, z 7b Paulina Tomaszewska a z 7a Paweł Knels.
      Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie. Bądźmy życzliwi na co dzień!
      Wszystkim, którzy uświetnili swoimi pomysłami i pracą szkolny dzień życzliwości serdecznie dziękujemy.
      Pomysłodawcą akcji był Samorząd Uczniowski.