Dzięki projektowi "Laboratoria przyszłości" nasza szkoła wzbogaciła się o nowoczesny sprzęt - drukarkę 3D. Przez dwa dni w ramach tego projektu szkoliło się 9 nauczycieli i 9 uczniów z klasy 3c i 4c. Była więc wielopokoleniowa nauka ?. Uczestnicy szkolenia poznali tajniki obsługi drukarki, projektowania 3D, robotyki, programowania i druku 3D.

Szkolenie przeprowadziła firma edu3Dkacja z Warszawy, z którą szkoła współpracowała podczas realizacji projektu "Laboratoria przyszłości". Dziękujemy firmie, a szczególnie Panu Konradowi Grzyb za profesjonalne przeprowadzenie szkolenia, pomoce i materiały edukacyjne. Koordynatorkami projektu są Pani Jolanta Rubińska i Pani Alicja Roczniak, a nad całością zawsze czuwa Pani Renata Ulatowska, dyrektor szkoły. Wkrótce fotoreportaż wszystkich pomocy i wyposażenia o jaki wzbogaciła się szkoła, dzięki projektowi "Laboratoria przyszłości".