W dniach 5–7 czerwca 2025 roku uczniowie klas 6a, 6b i 6c wzięli udział w trzydniowej wycieczce do Stegny.
Był to czas pełen wrażeń i emocji, a sam wyjazd pozostawił wiele miłych wspomnień. Każdy dzień obfitował w zwiedzanie nowych miejsc, wspólne zabawy oraz stanowił świetną okazję do integracji.